COMELZ Caligola 4 RP

Taban Tasarım ve Takımlama Yazılımı
CALIGOLA 4 RP

Comelz Caligola 4 RP, piyasanın standart haline gelmiş taban tasarımı ve takımlama yazılımıdır. Türkiye’de bütün ayakkabı taban üreticilerinin kullandığı programımız, öğrenimesi ve kullanımı son derece kolaydır. Taban modelinizin ıstampasını RP’ye tarayıcı ile direk aktarabilir, model üzerinden arzu ettiğiniz değişiklikleri yapabilir ve istediğiniz ölçüler arası takımlayabilirsiniz. 

Ölçüler arası kayma, bindirme vb. kusurlar asla olmadan milimetrik olarak gerçekleşen takımlama işleminden sonra makineye aktarılan model, taban makinenizde, örneğin COMELZ CM44S+, otomatik olarak yerleştirilir. Malzeme ister takviyeli ister takviyesiz olsun kesilen parçalar üst üste konduğunda birbirleri arasında fark olmaz.

Taban materyelleri kesiminin kalitesi henüz makineden önce CAD yazılımında başlamaktadır. Bu noktada Caligola 4 RP bu iş için biçilmiş kaftan olup sektörün standartı haline gelmiştir.

KISA KISA

¬ Windows, OSx ve Linux işletim sistemlerinde çalıştırabilirsiniz.

¬ Bütün Cad/Cam sistemleriyle uyumludur ve bu sistemler arasında dosya transferi yapabilirsiniz.
CMZ, DXF ve HPGL formatlarında dışa aktarım yapabilir böylece tüm teknolojilerle veri alışverişi yapabilirsiniz.
COMELZ Caligola 4 (AC Makine)

¬ Tarayıcı ya da Digitizer ile ıstampa okutabilirsiniz.
A3 ve A4 boy tarayıcı ve çizim tabletleri ile ıstampa okutabilir, PAT, CMZ, DXF ve SHOE dosya formatlarında modelleri Caligola 4’te açabilirsiniz.

COMELZ Caligola 4 (AC Makine)

¬ Tamamı Türkçe arayüz ile kullanım kolaylığı ve hayat boyu dil desteği tecrübe edebilirsiniz.

COMELZ Caligola 4 (AC Makine)

¬ Ücretsiz ömür boyu uzaktan destek alabilirsiniz.