COMELZ CM44S+ Taban Malzemeleri Kesim Makinesi


¬ TMC2S Süpersonik Pnömatik Kafalar ile benzersiz kesim kalitesi ve hızı ¬ ONK Otomatik Istampa Yerleştirme Sistemi ile materyaldan tasarruf ve minimum fire ¬ Stats Report Uzaktan İzleme Yazılımı ve Endüstri 4.0 Entegresi
¬ Comelz Üretimi Emsalsiz Lazer Teknolojisi ile Istampa Yansıtma ¬ Sonsuz Bant & Sonsuz Konveyör Hareketi ve Benzersiz Keçe Ömrü ¬ Arka asansör sistemi ile materyalin toplu olarak makineye yüklenmesi 
¬ Vision CC ile hassas bant takip sistemi ile kusursuz kesim kalitesi ¬ Kesilmiş işi önden toplama kolaylığı ¬ TUV Güvenlik Kiti
(AB Standartlarınca Onaylı)

ø TEKNOLOJİ: 

CM44S+ çelikli taban üretiminde kullanılan bir makinedir. Fiber, tekson, neolit kesimini mümkün olan en az fire ile yapmakta ve takviyeli tabanda ise mümkün olan en yüksek kalite ile kesim yapmaktadır.

Günde 10 saat çalışma ile 12000 çift kesim yapabilen CMSS+, başarısının doğal sonucu olarak Türkiye’nin en çok üretim yapan taban firmasının vazgeçilmez makinesidir.

Kesim kafasında elektrik ya da pnömatik motor tercihi üreticiye bırakılmaktadır. Arka taşıyıcı sayesinde istenildiği kadar malzeme makineye yüklenebilir ve kesime gönderilir. Dünyada en az fire çalışan lazer ile model kesimi de yapabilen tek taban makinesidir.

NE KESER?

Taban Astarı+ Fiber+ Deri+ Neolit+ Sarı Malzeme+ Rejenere Deri+ Salpa+ Takviye şeritli selülözik+ malzeme Selülözik Malzeme+ Termoplastik

2 BAĞIMSIZ KESİM KAFASI

Hızlı ve sağlam kesim kafaları, osilasyonlu bıçaklardan ve marker kalemlerden oluşur. Kafalar 1500mm genişlik ve konveyör sayesinde sonsuz uzunlukta tamamen birbirinden bağımsız olarak hareket eder.

NESTİNG (YERLEŞTİRME)

Caligola’ dan ya da başka CAD’lerden aktarılan kalıplar (dxf olarak), otomatik olarak yerleştirilir. Parlak lazer projektörünü kullanarak ise manuel yerleştirme yapmak mümkündür.

ARKA TAŞIYICI ÜNİTE

Çeşitli ebatlarda taban astarı, fiber vb. materyalleri makinenin kesici kafalarına otomatik olarak taşıyan GL ile entegre çalışan bir besleme ünitesidir.

18 iğne ve vantus ünitesi bulunan arka taşıyıcıda malzemeler 5 adet fırçasız doğru akım motoru ile taşınır. Ünite, doloyısıyla motorlar Comelz üniversal kesim yazılımı olan GL ile doğrudan entegre çalışarak kesim ve besleme ünitesi arasında koordinasyon sağlanır.

ø GARANTİ: 

Comelz tüm makinelerine 1 yıl garanti sağlar. Garanti sınırları içerisinde tüm servis hizmetleri ve parça değişimleri ücretsizdir. Garanti sonrası firmamızla bakım anlaşması yaparak bir nevi garantiden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Makine eğitimleri ve yazılım eğitimleri tamamen ücretsizdir.

AC Makine hem makine teslimatından önce kendi ofisimizde, hem de makine teslimatından sonra fabrikanızda çift yönlü 2 eğitim sağlar.

ResimlerVideolar

 

Katalog

COMELZ CM44S+ Taban Makinesi Kataloğu