COMELZ CT/M LB Hibrid
Taban Mal. & Deri Kesim Makinesi

¬ TMC2 Süpersonik Pnömatik Kafa ile benzersiz kesim kalitesi, 1 Kafa¬ ONK Otomatik Istampa Yerleştirme Sistemi¬ Stats Report Uzaktan İzleme Yazılımı ve Endüstri 4.0 Entegresi
¬ Comelz Üretimi Emsalsiz Lazer Teknolojisi ile Istampa Yansıtma¬ Sonsuz Bant & Sonsuz Konveyör Hareketi ve Benzersiz Keçe Ömrü¬  Kafada Bıçak; 4 Şarjör Zımba ve Gümüş Kalem Slotu
¬ Vision CC ile hassas bant takip sistemi ile kusursuz kesim kalitesi¬ Rear Monitor: Toplayıcı için merkezi kontrol dokunmatik ekranı¬ TUV Güvenlik Kiti
(AB Standartlarınca Onaylı)

ø TEKNOLOJİ: 

CT/M LB kösele, fiber, tekson vb taban astarı, neolit, deri gibi tüm ayrı grup ürünleri kesebileceğiniz çok seri bir makinedir. Manyetik eksenler üzerinde çalışan kesim kafası sayesinde çok hızlı bir kesim elde etmenizi sağlar.

CT/M LB Tüm taban astarı grubunu kesebilen makine aynı zaman da hem deri hem de tekstil kesebildiği için hibrid olarak andığımız bir makinedir. Taban astarından deri veya diğer malzemelerin kesimine geçiş esnasında bıçak dahi değiştirmenize gerek olmadan direk üretime devam edebilirsiniz.

 

ø GARANTİ: 

Comelz tüm makinelerine 1 yıl garanti sağlar. Garanti sınırları içerisinde tüm servis hizmetleri ve parça değişimleri ücretsizdir. Garanti sonrası firmamızla bakım anlaşması yaparak bir nevi garantiden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Makine eğitimleri ve yazılım eğitimleri tamamen ücretsizdir.

AC Makine hem makine teslimatından önce kendi ofisimizde, hem de makine teslimatından sonra fabrikanızda çift yönlü 2 eğitim sağlar.

ø SERVİS

AC Makine, Türkiye ve komşu ülkerinde Comelz’in yetkili satıcısı ve yetkili servis sağlayıcısıdır. Bu bölgelerde bulunan tüm makineler AC Makine’nin sorumluluğu altındadır. İstanbul içi aynı gün, İstanbul dışı için 1 gün ve Türkiye dışı için 3 günde servis geri dönüşü yapan ekibimiz, geniş yedek parça stoğu ile de üretiminizin kati surette durmayacağını vaad eder. Program kaynaklı sorunlar durumunda aynı saat içerisinde uzaktan bağlantı sağlayarak sorunlarınızı çözmekteyiz. 2002’den beri büyüyerek ve gelişerek Comelz servisini sağlayan profesyonel ekibimiz satış sonrası tüm makinelerinin arkasında durmaktadır.

Tüm teknik özellikler ve şartnameler mevcut olup gerekli mercilere çeşitli dillerde temin edilebilmektedir.