CT/M VR Baskılı Malzeme Kesim Makinesi

COMELZ CTMVR Baskılı Malzeme Kesim Makinesi (AC Makine)
¬ TMC2 Süpersonik Pnömatik Tek Kafa ¬ ONK Otomatik Istampa Yerleştirme Sistemi ¬ Stats Report Uzaktan İzleme Yazılımı ve Endüstri 4.0 Entegresi
¬ Comelz Üretimi Emsalsiz Lazer Teknolojisi ile Istampa Yansıtma ¬ Sonsuz Bant & Sonsuz Konveyör Hareketi ve Benzersiz Keçe Ömrü ¬ Kafa’da Bıçak; 4’er Şarjör Zımba ve Gümüş Kalem Slotu
¬ Vision VR sistemi ile seri baskılı malzeme kesimi ¬ Rear Monitor: Toplayıcı için merkezi kontrol dokunmatik ekranı ¬ TUV Güvenlik Kiti
(AB Standartlarınca Onaylı)

ø TEKNOLOJİ: 

VISION VR SİSTEMİ:

Desenli deri, suni deri veya bez materyaldeki herhangi bir desenin Comelz üretimi yüksek çözünürlüklü özel kameralar aracılığıyla fotoğrafı çekilerek GL yazılımına aktarılması ve programa desenin öğretilmesi sistemidir.

Desenin simetriğini öğrenen GL yazılımı, numune fotoğrafı derinin (veya herhangi bir materyalin) tüm yüzeyine otomatik olarak yerleştirir.

Ve zamandan büyük ölçüde tasarruf elde edilir. Ve makine kesimi tamamen seriye bağlar. Operatör insiyatifi tamamen ortadan kaldırılır.

 

Hem baskılı malzeme hem de deri kesmek isteyen müşteriler için biçilmiş kaftandır. Bu Vision sistemi CT/M’ye entegre edilmiş ve CT/M VR adıyla lanse edilmiştir. Yeni CZ+ |XXL‘ ye de entegre edilebilen sistemde baskılı malzeme kesimi ile normal deri kesim arasında geçiş yapmak son derece kolaydır. Hiçbir mekanik parça değişimi gerekli olmaksızın, yazılımsal olarak tek tuşla Vision sisteminden normal deri kesime geçiş yapılabilir. 

ø GARANTİ: 

Comelz tüm makinelerine 1 yıl garanti sağlar. Garanti sınırları içerisinde tüm servis hizmetleri ve parça değişimleri ücretsizdir. Garanti sonrası firmamızla bakım anlaşması yaparak bir nevi garantiden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Makine eğitimleri ve yazılım eğitimleri tamamen ücretsizdir.

AC Makine hem makine teslimatından önce kendi ofisimizde, hem de makine teslimatından sonra fabrikanızda çift yönlü 2 eğitim sağlar.

ø SERVİS

AC Makine, Türkiye ve komşu ülkerinde Comelz’in yetkili satıcısı ve yetkili servis sağlayıcısıdır. Bu bölgelerde bulunan tüm makineler AC Makine’nin sorumluluğu altındadır. İstanbul içi aynı gün, İstanbul dışı için 1 gün ve Türkiye dışı için 3 günde servis geri dönüşü yapan ekibimiz, geniş yedek parça stoğu ile de üretiminizin kati surette durmayacağını vaad eder. Program kaynaklı sorunlar durumunda aynı saat içerisinde uzaktan bağlantı sağlayarak sorunlarınızı çözmekteyiz. 2002’den beri büyüyerek ve gelişerek Comelz servisini sağlayan profesyonel ekibimiz satış sonrası tüm makinelerinin arkasında durmaktadır.