COMELZ CZ/P Butik Deri Kesim Makinesi

COMELZ CZP (AC MAKİNE)
¬ CU4P PN Pnömatik Kafa¬ Teleskobik Kafa Hareketi¬ Kafa Sayısı, 1
¬ Comelz Üretimi Emsalsiz Lazer Teknolojisi ile Istampa Yansıtma¬ Sonsuz Bant & Sonsuz Konveyör Hareketi ve Benzersiz Keçe Ömrü¬ Kafa için Bıçak, 4 Şarjör Zımba ve Gümüş Kalem Slotu
¬ Kompakt Butik Üretim; deri kesim için tüm ihtiyacınız elinizin altında¬ Modelhanelerde Model Kesim ve Butik Üretim Yapan Üreticiler İçin Biçilmiş Kaftan¬ TUV Güvenlik Kiti
(AB Standartlarınca Onaylı)

ø TEKNOLOJİ:
Modelhanelerin, butik üreticilerin ve küçük atölyelerin vazgeçilmez makinesi olan tek kafalı CZ/P, 1300mm x 650mm çalışma alanı ile son derece kompakt ve ergonomik bir yapıya sahiptir. CZ serisinin diğer makineleriyle tamamen aynı teknik donanıma sahip CZ/P, tamamen aynı kesim ve zımba kalitesini sağlar.CZ/P’ de çalışma alanı son derece kompakt ve ergonomiktir (1300 x 650mm). Eksenel rotasyonda hareket eden teleskopik döner kol üzerine ilave edilmiş kesim kafasıyla son derece ergonomik kesim yapın. Opsiyonel konveyör bant sistemiyle iş gücünüzü sonsuz bir döngüye bağlayın.

 

ø GARANTİ: 

Comelz tüm makinelerine 1 yıl garanti sağlar. Garanti sınırları içerisinde tüm servis hizmetleri ve parça değişimleri ücretsizdir. Garanti sonrası firmamızla bakım anlaşması yaparak bir nevi garantiden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Makine eğitimleri ve yazılım eğitimleri tamamen ücretsizdir.

AC Makine hem makine teslimatından önce kendi ofisimizde, hem de makine teslimatından sonra fabrikanızda çift yönlü 2 eğitim sağlar.