Comelz tüm makinelerine 1 yıl garanti sağlar. Garanti sınırları içerisinde, servis işçiliği hizmeti ve parça değişimi ücrete tabii değildir.

Garanti sona erdiğinde firrmamızla bakım anlaşması yaparak bir nevi garantiden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Genel bakım anlaşması firmanıza ait Comelz kesim makinesi ve Caligola çizim programının yıllık bakımlarını ve bu cihazların üzerinde oluşabilecek tüm arızaların servis ihtiyacını kapsamaktadır. Beraberinde, oluşabilecek yedek parça ihtiyacı genel bakım anlaşması iskontosu ile indirimli karşılanacaktır.


Bu çerçevede her yıl altı aylık dönemler sonunda makinelerin tüm ayar ve kalibrasyonları gözden geçirilir. Bu uygulama yıl içinde iki defa gerçekleştirilir. Ayrıca makinenin mevcut durumu değerlendirilerek ileriye dönük oluşabilecek arızaları önlemek amaçlı  makine operatörleri ve firmanın yetkili diğer personelleriyle bilgi alışverişi sağlanır. Yetkili arkadaşlar olası durumlara karşı bilgilendirilir.


Bakım anlaşması, düzenlenme tarihinden itibaren, bir yıl süre boyunca geçerli olmaktadır. Bu süre içerisinde zaman zaman makinede olabilecek arızalar, ayar bozuklukları, kalibrasyonlar için yapacağımız ziyaretlerde herhangi bir işçilik, bakım veya servis bedeli oluşmayacaktır. 6 ayda 1 gerçekleştirilecek genel bakımlarda da yine ücret oluşmayacaktır.


AVANTAJLI BAKIM ANLAŞMASI

Makinenizi bakım anlaşması kapsamına almak istemez miydiniz?