COMELZ Stats Report

İstatistik, Verimlilik ve Makine Takip Yazılımı

Comelz Stats Report, tesisinizde bulunan Comelz makinelerin verimliliğini takip eden ve bunu bir arayüz ile size sunan özel bir yazılımdır. Makinenin verimlilik adına tüm istatistiklerini tedarik eden Stats Report, makinenin mekanik kondisyonuyla ilgili kimi verileri de kullanıcıya sunar. Stats Report’un sağladığı tüm verilere ofiste, kendi bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimizin yapacağı kurulumun ardından, makinenin verileri doğrudan ofiste sizin belirlediğiniz bilgisayara yani Stats Report Merkezi’ne gönderilir ve bu verilere sadece o bilgisayarın IP’si ulaşabilir.

Tesisinizde ister 1 makine, ister 10 makine olsun hepsini ayrı ayrı ya da ortalama olarak Stats Report Merkezi’nden izleyebilirsiniz. Makinelerin çalışma, bekleme, durma sürelerini, hangi listelerin hangi günler boyunca kesildiğini ve bu esnada hangi derilerin kullanıldığını yine yukarda fotoğrafta olduğu gibi bir timeline —zaman çizelgesi— üzerinde görebilirsiniz. Gündüz vardiyası ve akşam vardiyası olan üreticilerde makineleri kullanacak birbirinden farklı operatörler yine Stats Report tarafından ayrı ayrı takip edilmekte ve Stats Report Merkezine ilgili operatörün adıyla gönderilmektedir.

İş takibinizi, verimliliğinizi ve üretim sürecinizle ilgili bir takım elzem istatistiklerin takip edildiği bu yazılım ile siz de üretiminizi uzaktan takip edilebilir hale getirebilir ve Stats Report’un avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Materyaller talep doğrultusunda tedarik edilmektedir.

Materyaller talep doğrultusunda tedarik edilmektedir.

Katalog mevcut değildir.