Comelz'in Üstünlüğü ve Uzaktan Teknik Destek

Comelz teknolojisinin başarısının sırrı, bugün neredeyse tamamen yazılıma dayalıdır. Deri kesim teknolojilerinde kusursuzluğu aramak adına, mekanik ve elektronik birlikteliğini en ince ayrıntısına kadar kodlayan Comelz yazılım ekibi, çıtayı daha ileriye taşımak üzere durmaksızın çalışmaktadır. Büyük CNC makinelerimizden küçük saya makinelerimize kadar tüm ürün makine portföyümüz; maksimum verim, minimum fire ve kolay kullanım sağlamak üzere sürekli güncellenen ve güncel tutulan yazılımlar ve firmwareler ile donatılmıştır.  Tamamen kendi yazılım kadrosuyla oluşturduğu bütün kontrol yazılımları, Comelz'in başarısının arkasında yatan sırrın büyük bir bölümünü oluşturur.


Bu teknoloji makinelere müdahale kolaylığını da beraberinde getirmiştir. Makinede ve yazılımlarda gelişebilecek herhangi bir sorun veya bir bug, uzaktan bağlanılarak kolayca, kısa süre içerisinde ve konaklama ve ulaşım giderleri oluşturmadan giderilmektedir. Bununla beraber kullanıcının uygulamakta zorlandığı bir takım operasyonel vukular da, uzaktan bağlanılarak tekrar öğretilmektedir.


Tüm müşterilerimize ücretsiz sunduğumuz TeamViewer lisanslı yazılımımızı, makinenize uzaktan bağlanmak üzere aşağıdaki linkten indirebilir ve makinenin masaüstüne bırakabilirsiniz.